Contact

Noordeinde 13
3341 LW
Hendrik Ido Ambacht
The Netherlands
+31 (0) 180-48 43 43
E-mail: info@emhabv.nl
Sales: sales@emhabv.nl Informatie aanvragen

 

Onze mensen

  • Directeur

    Marco van ’t Geloof

    marco.vantgeloof@emhabv.nl

    +31 (0) 6 53 24 91 05

  • Finance

    Marco Hoogland

    marco.hoogland@emhabv.nl

    +31 (0) 6 29 43 42 27

  • Division Manager Marine & Offshore

    Raymond Scholtz

    raymond.scholtz@emhabv.nl

    +31 (0) 6 22 554 934

  • Division Manager Industry

    Theo de Kok

    theo.dekok@emhabv.nl

    +31 (0) 6 83 60 05 31

  • Sr. Technical Manager

    Tom Hoekstra

    tom.hoekstra@emhabv.nl

    +31(0) 6 51 81 31 08

  • Hoofd Bedrijfskantoor

    Joukko Kozijn

    joukko.kozijn@emhabv.nl

    +31 (0) 6 23 13 52 43

  • Verkoop Binnendienst

    Remco Wolters

    remco.wolters@emhabv.nl

    +31 (0)180 48 43 43

  • Sales Manager Industrial Systems

    Robert de Winter

    robert.dewinter@emhabv.nl

    +31 (0) 6 51 42 40 34

  • Management Assistant – QS Coordinator

    Mirjam Zinkweg

    mirjam.zinkweg@emhabv.nl

    +31 (0) 180 48 43 43

  • Finance

    Natascha Ipskamp

    natascha.ipskamp@emhabv.nl

    +31 180 48 43 43

  • Technical Manager Marine & Offshore

    Arjan Ipskamp

    arjan.ipskamp@emhabv.nl

    +31 (0) 6 50 64 28 29

  • Rotating Equipment Engineer

    Adriaan Coppoolse

    adriaan.coppoolse@emhabv.nl

    +31 (0) 6 21 90 66 06

  • 3D surveyor

    Petr Vacek

    petr.vacek@emhabv.nl

    +31 (0) 6 30 73 69 78

  • Projectleider

    John Planken

    john.planken@emhabv.nl

    +31 (0) 6 51 81 31 13

  • Construction engineer / Job leader

    Simon Redering

    simon.redering@emhabv.nl

    +31 (0) 6 10 31 88 56

  • Job Leader Industrial Services

    Evert van Zijl

    evert.vanzijl@emhabv.nl

    +31 (0) 6 12 56 21 76

  • Sr. On-Site Machining Engineer

    Gertjan van Bommel

    machining@emhabv.nl

    +31 (0) 6 23 45 45 56

  • Machining Engineer

    Arjan Don

    machining@emhabv.nl

    +31 (0) 6 83 24 37 18

  • Machining Engineer

    Martin van der Velden

    machining@emhabv.nl

    +31 (0) 6 28 16 50 09

  • Technician

    Marco van Doorn

    alignment@emhabv.nl

    +31 (0) 6 22 55 68 51

  • Werkplaatschef

    Arjan Plaizier

    arjan.plaizier@emhabv.nl

    +31 (0) 6 23 45 44 95

  • Alignment Engineer

    Yoran Miranda

    alignment@emhabv.nl

    +31 (0) 6 22 55 93 39

  • Alignment Engineer

    Andràs Brokken

    alignment@emhabv.nl

    +31 (0) 180 48 43 43

  • Technician

    Cees Butter

    sales@emhabv.nl

    +31 630156855

  • Technician

    Maurice Hoge

    sales@emhabv.nl

    +31 (0) 6 83 20 92 11

  • Voorman

    Andy Terwal

    andy.terwal@emhabv.nl

    +31 (0) 6 23 67 94 51

  • Bankwerker

    Gerard de Lange

    sales@emhabv.nl

    +31 (0)180 48 43 43

  • Lasser / Pijpfitter

    Erwin Mussert

    sales@emhabv.nl

    +31 (0)6 30 72 51 16

  • Lasser / Pijpfitter

    Remo Ortisi

    sales@emhabv.nl

    +31 (0)180 48 43 43

  • Lasser / Pijpfitter

    Michel Dos Santos

    sales@emhabv.nl

    +31 (0)180 48 43 43

  • Lasser / Pijpfitter

    Bertus Soeter

    sales@emhabv.nl

    +31 (0)180 48 43 43